Kontakt

För kontakt eller information – info@varsta.se kontaktforumläretet här intill eller via uppgifter nedan.

Vi värnar om våra gäster och kunders personuppgifter och integritet. I länken nedan kan du läsa om vår policy rörande GDPR, datainspektionsens lag angående sekretess och datasäkerhet.

Integritetspolicy Vårsta 2018

BANKGIRO Swedbank bg. 185-1377
Telefon
0611-127 11

Postadress
Box 134, 871 23 Härnösand

Besöksadress
Lönegrensgatan
Karta

Direktadresser till verksamheter

Kontaktformulär


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Personal

Administration

Mats Haglund

Direktor
mats.haglund@varsta.se 
0720-80 24 42

Sonja Pettersson

Kanslist/Ekonom
sonja.pettersson@varsta.se
0611-127 11

Konferens och boende

Lillemor Edvinsson

Konferens / kansliansvarig
lillemor.edvinsson@varsta.se
0611-127 11

Mikael Lindberg

Vaktmästare
mikael.lindberg@varsta.se
070-516 60 69

Lars Norberg

Lokalvård
0611-127 11

Madeleine Keneyama

Lokalvård
0611-127 11

Anita Fällgren

Husfru
anita.fallgren@varsta.se
0611-127 11

Familjerådgivning

Eva Medin

Härnösand och Sollefteå
070-333 62 98

Birgitta Landström
Östersund
070-325 00 03
Yvonne Halén

Härnösand
076-669 68 57

Maria Berggren

Örnsköldsvik
072-523 35 81

Grön helhet

Ingela Eriksson

ingela.eriksson@varsta.se
070-2650846

Maria Näslund

maria.naslund@varsta.se
070-2123881

Karin Malin Ekström

karin-malin.ekstrom@varsta.se
076-6778223

Johannes Thyr

johannes.thyr@varsta.se
072-0502152

Eiwor Granberg

eiwor.granberg@varsta.se
072-8198158

Katarina Schiebe

katarina.schiebe@varsta.se
070-2650848

Maria Hedvall

maria.hedvall@varsta.se

Carina Nyblad

carina.nyblad@varsta.se
072-600 64 55

Anna Svensson

Butik Syster Ester
070-650 50 80
anna.svensson@varsta.se
076-677 51 55

Resurscentrum

Per Mossegård

Enhetsledare
per.mossegard@varsta.se
070-3344451

Eva-Lena Demarin

Krissamordning Uppsala
eva-lena.demarin@varsta.se
070-5164002

Inger Frykman

Samordnare
inger.frykman@varsta.se
072-7141530

Ewa Klarström Karlsson

Behandlare
ewa.karlstrom.karlsson@varsta.se
076-677 14 15

Maria Thelin

Kurator
maria.thelin@varsta.se
072-600 66 50

Härnösand stifts personalsjälavård

Har flyttat till Härnösands stift, se länk här

Hitta till Vårsta