Kontakt

För kontakt eller information – info@varsta.se kontaktforumläretet här intill eller via uppgifter nedan.

Vi värnar om våra gäster och kunders personuppgifter och integritet. I länken nedan kan du läsa om vår policy rörande GDPR, datainspektionsens lag angående sekretess och datasäkerhet.

Integritetspolicy Vårsta 2018

BANKGIRO Swedbank bg. 185-1377
Telefon
0611-127 11

Postadress
Box 134, 871 23 Härnösand

Besöksadress
Lönegrensgatan
Karta

Direktadresser till verksamheter

Kontaktformulär


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Personal

Administration

Mats Haglund

Direktor
mats.haglund@varsta.se 
0611-51 10 42

Sonja Pettersson

Kanslist/Ekonom
sonja.pettersson@varsta.se
0611-127 11

Konferens och boende

Lillemor Edvinsson

Konferens / kansliansvarig
lillemor.edvinsson@varsta.se
0611-127 11

Mikael Lindberg

Vaktmästare
mikael.lindberg@varsta.se
0611-50 54 16

Lars Norberg

Lokalvård
0611-127 11

Madeleine Keneyama

Lokalvård
0611-127 11

Anita Fällgren

Husfru
anita.fallgren@varsta.se
0611-127 11

Familjerådgivning

Eva Medin

Härnösand och Sollefteå

0620-101 10

eva.medin@varsta.se

Birgitta Landström
Östersund

063-12 00 40

irgitta.landstrom@varsta.se
Yvonne Halén

Härnösand
0611-50 54 57

yvonne.halen@varsta.se

Maria Berggren

Örnsköldsvik
0660-106 33

maria.berggren@varsta.se

Grön helhet

Ingela Eriksson

ingela.eriksson@varsta.se
0611-50 54 18

Maria Näslund

maria.naslund@varsta.se
0611-50 54 17

Karin Malin Ekström

karin-malin.ekstrom@varsta.se
0611-50 54 39

Johannes Thyr

johannes.thyr@varsta.se
0611-50 54 49

Eiwor Granberg

eiwor.granberg@varsta.se
0611-50 54 58

Katarina Schiebe

katarina.schiebe@varsta.se
0611-50 54 31

Maria Hedvall

maria.hedvall@varsta.se

Carina Nyblad

carina.nyblad@varsta.se
0611-50 54 56

Anna Svensson

anna.svensson@varsta.se

0611-50 57 80

Butik Syster Ester
070-650 50 80

Elisabeth Gisselman

elisabeth.gisselman@varsta.se

0611-50 57 37

Resurscentrum

Per Mossegård

Enhetsledare
per.mossegard@varsta.se
0611-50 54 32

Eva-Lena Demarin

Krissamordning Uppsala
eva-lena.demarin@varsta.se
0611-50 54 34

Inger Frykman

Samordnare
inger.frykman@varsta.se
0611-50 54 14

Ewa Klarström Karlsson

Behandlare
ewa.klarstrom@varsta.se
0611-50 54 15

Maria Thelin

Kurator
maria.thelin@varsta.se
0611-50 54 51

Linda Fransson

Behandlare
linda.fransson@varsta.se

0611-50 57 81

Härnösand stifts personalsjälavård

Har flyttat till Härnösands stift, se länk här

Hitta till Vårsta