Kontakt

För kontakt eller information – info@varsta.se kontaktforumläretet här intill eller via uppgifter nedan.

Vi värnar om våra gäster och kunders personuppgifter och integritet. I länken nedan kan du läsa om vår policy rörande GDPR, datainspektionsens lag angående sekretess och datasäkerhet.

Integritetspolicy Vårsta 2018

BANKGIRO Swedbank bg. 185-1377
Telefon
0611-127 11

Postadress
Box 134, 871 23 Härnösand

Besöksadress
Lönegrensgatan
Karta

Direktadresser till verksamheter

Kontaktformulär



Personal

Administration

Mats Haglund, Direktor

mats.haglund@varsta.se

0720-80 24 42

0611-127 11, vxl.

Sonja Pettersson

Kanslist/Ekonom
sonja.pettersson@varsta.se
0611-127 11

Konferens och boende

Lillemor Edvinsson

Konferens/kansliansvarig
0611-127 11

Mikael Lindberg

Vaktmästare
070-516 60 69

Lars Norberg

Lokalvård
0611-127 11

Madeleine Keneyama

Lokalvård
0611-127 11

Familjerådgivning

Per-Ingvar Hamrin

Härnösand och Sollefteå
070-333 62 98

Birgitta Landström
Östersund
070-325 00 03
Eva Medin

Sollefteå
070-516 06 96

Maria Berggren

Örnsköldsvik
072-523 35 81

Grön helhet

Ingela Eriksson

ingela.eriksson@varsta.se
070-2650846

Maria Näslund

maria.naslund@varsta.se
070-2123881

Karin Malin Ekström

karin-malin.ekstrom@varsta.se
076-6778223

Johannes Thyr

johannes.thyr@varsta.se
072-0502152

Eiwor Granberg

eiwor.granberg@varsta.se
072-8198158

Katarina Schiebe

katarina.schiebe@varsta.se
070-2650848

Maria Hedvall

maria.hedvall@varsta.se

Kriscentrum

Per Mossegård

Enhetsledare
per.mossegard@varsta.se
070-3344451

Eva-Lena Demarin

Krissamordning Uppsala
eva-lena.demarin@varsta.se
070-5164002

Inger Frykman

Samordnare
inger.frykman@varsta.se
072-7141530

Helena Hill

Kurator
helena.hill@varsta.se
072-6006650

Härnösand stifts personalsjälavård

Har flyttat till Härnösands stift, se länk här

Hitta till Vårsta