Kontakt

För kontakt eller information – info@varsta.se kontaktforumläretet här intill eller via uppgifter nedan.

Telefon
0611-127 11 efter kontorstid 070-516 60 51

Postadress
Box 134, 871 23 Härnösand

Besöksadress
Lönegrensgatan
Karta
Ninni Smedberg, direktor
Mail: ninni.smedberg@varsta.se
Telefon: 0611-51 10 42, 070-881 25 36

Direktadresser till verksamheter

Kontaktformulär


Personal

Administration

Ninni Smedberg

Direktor
ninni.smedberg@varsta.se
0611-51 10 42, 070-881 25 36

Sonja Pettersson

Kanslist/Ekonom
sonja.pettersson@varsta.se
0611-127 11

Konferens och boende

Lillemor Edvinsson

Konferens/kansliansvarig
0611-127 11, 070-516 60 51

Tommy Adolfsson

Vaktmästare
070-516 60 69

Lars Norberg

Lokalvård
0611-127 11

Madeleine Keneyama

Lokalvård
0611-127 11

Familjerådgivning

Per-Ingvar Hamrin

Härnösand och Sollefteå
070-333 62 98

Birgitta Landström
Östersund
070-325 00 03
Eva Medin

Sollefteå
070-516 06 96

Maria Berggren

Örnsköldsvik
072-523 35 81

Grön helhet

Ingela Eriksson

ingela.eriksson@varsta.se
070-2650846

Maria Näslund

maria.naslund@varsta.se
070-2123881

Karin Malin Ekström

karin-malin.ekstrom@varsta.se
076-6778223

Knapp Johannes

johannes.thyr@varsta.se
072-0502152

Katarina Schiebe

katarina.schiebe@varsta.se
070-2650848

Maria Hedvall

carina.nyblad@varsta.se

Kriscentrum

Per Mossegård

Enhetsledare
per.mossegard@varsta.se
070-3344451

Eva-Lena Demarin

Krissamordning Uppsala
eva-lena.demarin@varsta.se
070-5164002

Inger Frykman

Samordnare
inger.frykman@varsta.se
072-7141530

Helena Hill

Kurator
helena.hill@varsta.se
072-6006650

Härnösand stifts personalsjälavård

Har flyttat till Härnösands stift, se länk här

Hitta till Vårsta