Kontakt

För kontakt eller information – info@varsta.se kontaktforumläretet här intill eller via uppgifter nedan.

Vi värnar om våra gäster och kunders personuppgifter och integritet. I länken nedan kan du läsa om vår policy rörande GDPR, datainspektionsens lag angående sekretess och datasäkerhet.

Integritetspolicy Vårsta 2018

BANKGIRO Swedbank bg. 185-1377
Telefon
0611-127 11

Postadress
Lönegrensgatan 12, 871 40 Härnösand

Besöksadress
Lönegrensgatan 12
Karta

Direktadresser till verksamheter

Kontaktformulär


Personal

Administration

Fred Nilsson

Vik. Direktor
fred.nilsson@varsta.se
070-190 39 00

Anette Agrell

 Verksamhetschef Grön Helhet & HUR
St. direktor
anette.agrell@varsta.se
072- 403 18 42

Yrla Blomqvist

Verksamhetsansvarig värdskapet
receptionist
yrla.blomqvist@varsta.se
0611-50 54 36
072-601 61 44

Marie Adelgren Thorén

Samordnare
marie.adelgren.thoren@varsta.se
0611-50 54 54
070-265 08 45

Konferens och boende

Yrla Blomqvist

Verksamhetsansvarig värdskapet
receptionist
yrla.blomqvist@varsta.se
0611-50 54 36
072-601 61 44

Mikael Lindberg

Vaktmästare
mikael.lindberg@varsta.se
0611-50 54 16

Maria Hedvall

Gårdsdiakon
maria.hedvall@varsta.se
0611-50 54 11

Lisa Fahlén

Trygghetsvärd
lisa.fahlen@varsta.se
072-080 24 47

Madeleine Keneyama

Lokalvård
0611-127 11

Mensura Nepjp Raju

Lokalvård
0611-127 11

Familjerådgivning

Eva Medin

Sollefteå
0620-101 10
eva.medin@varsta.se

Maria Karlsson

Östersund
063-12 00 40
maria.karlsson@varsta.se

Maria Berggren

Örnsköldsvik
0660-106 33
maria.berggren@varsta.se

Yvonne Hallén

Härnösand
0611-125 80
yvonne.hallen@varsta.se

Grön helhet

Anette Agrell

 Verksamhetschef Grön Helhet & HUR
St. direktor
anette.agrell@varsta.se
072- 403 18 42

Maria Näslund

maria.naslund@varsta.se
0611-50 54 17

Johannes Thyr

johannes.thyr@varsta.se
0611-50 54 49

Anna Svensson

anna.svensson@varsta.se
0611-50 57 80

Butik Syster Ester
070-650 50 80

Gun Persson

gun.persson@varsta.se
0611-50 54 15

Carina Nyblad

carina.nyblad@varsta.se
0611-50 54 56

Resurscentrum
Traumakliniken

ANNA-KARIN JOHANSSON HYVÄRINEN

Verksamhetschef
Leg. psykoterapeut
anna-karin.johansson.hyvarinen@varsta.se
0611-50 54 36
072-080 24 40

MONICA HELLSTRÖM

Administratör
monica.hellström@varsta.se
0611-50 54 14
072-714 15 30
Arbetar tisdagar-torsdagar

Inger Frykman

Behandlare
inger.frykman@varsta.se
0611-50 54 14

Maria Thelin

Kurator
maria.thelin@varsta.se
0611-50 54 51

Aline Braun

Leg. psykolog
aline.braun@varsta.se
070-080 80 22

Stefan Brattfeldt

Socionom
stefan.brattfeldt@varsta.se

Eva-Lena Demarin

Krissamordning Uppsala
eva-lena.demarin@varsta.se
0611-50 54 34

SUSANNE AXELSSON

Projekt mot psykisk ohälsa och våld
Processledare
susanne.axelsson@varsta.se
070-222 40 50

HUR

Anette Agrell

 Verksamhetschef Grön Helhet & HUR
St. direktor
anette.agrell@varsta.se
072- 403 18 42

Linda Fransson

Behandlare
linda.fransson@varsta.se
0611-50 57 81

Katarina Schiebe

katarina.schiebe@varsta.se
0611-50 54 31

CATRIN JOHANSSON
catrin.johansson@varsta.se
076-633 11 93

Härnösand stifts personalsjälavård

Har flyttat till Härnösands stift, se länk här

Hitta till Vårsta